Архив рубрики: Новости

Виходимо з карантину!

Увага!!! 4 травня відкривається попередній запис на послуги в салоні краси NOVITA.Записи в телефонному режимі.
Не виключено, що ми будемо змушені вести контроль температури на вході-тому просимо віднестися із розумінням .
Салон краси NOVITA чекає вас у масках, гарному самопочутті і з гарним настроєм 🎉
Ми забезпечимо,💯 дотримання санітарно-гігієнічних вимог в салоні,міри безпеки для вашого і нашого здоров’я.
🎀З повагою ваш салон NOVITA🎀

Акція до 8 березня по нарощенню волосся. Деталі по тел:+38 067 931 15 45

Васильчук Оксана Іванівна — бізнес-леді Кам’янця-Подільського

Оксана Іванівна ще з дитинства мріяла бути стилістом та працювати за спеціальностю. Спочатку батьки хотіли, щоб дівчинка здобувала вищу освіту, але улюблену справу Оксана не залишала і робила друзям та сусідам зачіски і стрижки. Впевнившись, що йде вірно до своєї мрії і марить нею, рідні Оксани Іванівни підтримали її у всіх починаннях.

 Розпочала Оксана працювати стилістом, постійно навчалась. Розвиток та клієнти не давали стояти на одному місті. Свою справу Оксана Іванівна починала в маленькому приміщенні. Але через три роки там стало зовсім тісно, тому довелося ризикнути — продати житло, узяти кредит та відкрити великий салон краси «Новіта».

 У житті Оксани не завжди було стабільно та легко. Була багато років без відпустки та вихідних, переживалася не одна криза. Та з цими труднощами у жінки набувався досвід.

 Сьогодні Оксана Іванівна успішна бізнес-леді. У сорок років Оксана має чудових діток та онуків, працює у великому колективі творчих людей, які так само як і вона, люблять те, що роблять.

 Салон краси «Новіта» — це один із найпрестижніших салонів в місті Кам’янці-Подільському. Тут фахівці зроблять гарну зачіску, оригінальний манікюр і художній розпис. З салону кожна жінка виходить, відчуваючи себе Справжньою жінкою.

 Цього року салону краси «Новіта» виповнилось 10 років. За цей час було здійснено багато цікавих творчих досягнень: участь в чемпіонатах України та світу, здобуто нагороди, кубки, різні відзнаки, і все це завдяки дружній копіткій роботі.

 Оксана Іванівна переконана, що на досягнутому зупинятися не можна, потрібно й надалі працювати, творити, вдосконалюватися.

 «Кожен успіх має свою ціну і це — багато сил, часу, наполегливості, підтримка рідних. Тому ставте ціль, працюйте і не зраджуйте своїм мріям. Та будьте впевнені, що успіх до вас прийде!»

Мій девіз «Іди до своєї мрії!»Матеріал взято з видання «Бізнес-леді Кам’янця-Подільського»

Крісло-автомобіль для самих маленьких клієнтів

Набір на курс «Нарощення волосся» від Альони Колотигіної у салоні Новіта

Альона Колотигіна

От я і підійшла до того моменту, коли готова ділитись своїм досвідом з іншими. 🙍‍♀️Адже, як і в будь-якій сфері майстри хочуть розвиватись і розширювати свій перелік послуг. Нарощування волосся вважається ексклюзивним навиком, який може запропонувати далеко не кожен перукар. 😉

Але чому така невелика кількість перукарів вміють нарощувати волосся?😮Все дуже просто і цьому існує два пояснення:

  1. Діючому перукарю і так вистачає роботи і йому не потрібно ніяких додаткових навиків. Таке пояснення стосується тих, хто не хоче розвиватись і самовдосконалюватися , вважаючи , що вони і так все вміють.
  2. Нарощувати волосся дуже складно навчитись і навчання та матеріали дуже дорого коштують. 😔Сподіваюсь, що ви не відноситесь ні до перших ні до других і ви майстер, який хоче оволодіти цим навиком.

Тоді вам саме до мене. Насамперед потрібно зрозуміти, що є масові процедури , а є процедури, які характеризують вас, як професіонала вищої категорії . Якщо у вас є досвід роботи і ви хочете перейти на вищий рівень, то це навчання для вас.

Чому вам до мене?

  • маю багаторічний досвід;
  • мінімум теорії -максимум практики;
  • індивідуальні заняття з кожним;
  • видача диплому по завершенні;
  • великий потік клієнтів;
  • унікальна ефективна навчальна програма, перевірена часом, якість якої підтверджена кількістю задоволених клієнтів;
  • я це роблю дійсно класно та професійно; 😀
  • підтримка та консультації після навчання.

Ви ще думаєте?🤦‍♀️Не варто. Кращого моменту для змін не буде!!!😉

Чекаю на Вас у салоні Новіта!

Нарощення волосся у салоні Новіта. Перукар-стиліст Альона Колотигіна

Довге та густе волосся,- це краса кожної жінки, волосся надає дівчині впевненості, та чаруючої краси.👑👑👑

Сучасні технології дозволяють дівчатам не задумуватись над тим ,як надати волоссю бажаного вигляду. Нарощення може бути як для довжини, так і для густоти волосся, або для оригінальної стрижки.😍😍😍

Проте сьогодні ми знаємо, що жінки часто стикаються з такими проблемами: волосся стає рідким та ослабленим, не має бажаного об’єму та довжини. Завдяки цій процедурі , ви можете отримати бажаний результат

Альона Колотигіна — перукар-стиліст салону  «Novita»Курcы по обучению

Курсы ,которых в Каменце-Подольском ещё не было никогда!

Ты ищешь себя? Любишь работать , получать от этого удовольствие и зарабатывать при этом не плохие деньги? Тогда тебе к нам!
Мастер Евгения, опытный мастер- преподаватель — практик! Автор 4 методичек, сертифицированный практикующий мастер с 2014 года. Опыт работы более 5 лет, она сможет тебя не только научить, но и вдохновить на создание красоты.
Авторские программы:
— классическое наращивание ресниц( база 2 дня)
— Объемное наращивание ресниц ( повышение квалификации 2-4 D, 2 дня)
— Ламинирование/коллагенирование натуральных ресниц( 1 или 2 дня , на выбор)
— Профессия бровист ( хна и правильная работа с хной, один день , 5 моделей на самостоятельную отработку)
Ты все ещё сомневаешься?
Уточняй дату и стань востребованным мастером!

Работа должна приносить радость , карьерный рост и прибыль.

Кератинове вирівнювання та лікування волосся

Якщо у вас сухе,кучеряве,пухнасте,ломке та пористе волосся саме ця процедура вам потрібна. Після цієї процедури ваше волосся стане прямим, блискучим, шовковистим, доглянутим та здоровим.

 

Люкс-живлення волосся SP Luxe Oil

Завдяки дорогоцінним оліям Аргану, Мигдалю та Жожоба у складі, волосся наповнюється силою, стає м’яким, еластичним, блискучим та водночас лишається легким, без ефекту «переобтяження». Даний сервіс не тільки насичує волосся, а ще й захищає кератиновий шар

Кератинове відновлення волосся

Унікальність колекціі Awapuhi Wild Ginger заключається в ексклюзивному інгредієнті KeraTriplex-комплекті із трьох типів молекул кератина,практично ідентичних протеінам людського волосся.KeraTrilex бистро та ефективно відновлює і укріплює волосся,пошкоджені внаслідок хімічних завивок,фарбувань,гарячих укладок або в результаті вікових змін.Вже після першоі процедури ви відчуєте вражаючий ефект на 80% зменьшить ламкість волосся,на 35% посилює іх блиск,на 67% зменьшує вимивання кольору