Васильчук Оксана Іванівна — бізнес-леді Кам’янця-Подільського

Оксана Іванівна ще з дитинства мріяла бути стилістом та працювати за спеціальностю. Спочатку батьки хотіли, щоб дівчинка здобувала вищу освіту, але улюблену справу Оксана не залишала і робила друзям та сусідам зачіски і стрижки. Впевнившись, що йде вірно до своєї мрії і марить нею, рідні Оксани Іванівни підтримали її у всіх починаннях.

 Розпочала Оксана працювати стилістом, постійно навчалась. Розвиток та клієнти не давали стояти на одному місті. Свою справу Оксана Іванівна починала в маленькому приміщенні. Але через три роки там стало зовсім тісно, тому довелося ризикнути — продати житло, узяти кредит та відкрити великий салон краси «Новіта».

 У житті Оксани не завжди було стабільно та легко. Була багато років без відпустки та вихідних, переживалася не одна криза. Та з цими труднощами у жінки набувався досвід.

 Сьогодні Оксана Іванівна успішна бізнес-леді. У сорок років Оксана має чудових діток та онуків, працює у великому колективі творчих людей, які так само як і вона, люблять те, що роблять.

 Салон краси «Новіта» — це один із найпрестижніших салонів в місті Кам’янці-Подільському. Тут фахівці зроблять гарну зачіску, оригінальний манікюр і художній розпис. З салону кожна жінка виходить, відчуваючи себе Справжньою жінкою.

 Цього року салону краси «Новіта» виповнилось 10 років. За цей час було здійснено багато цікавих творчих досягнень: участь в чемпіонатах України та світу, здобуто нагороди, кубки, різні відзнаки, і все це завдяки дружній копіткій роботі.

 Оксана Іванівна переконана, що на досягнутому зупинятися не можна, потрібно й надалі працювати, творити, вдосконалюватися.

 «Кожен успіх має свою ціну і це — багато сил, часу, наполегливості, підтримка рідних. Тому ставте ціль, працюйте і не зраджуйте своїм мріям. Та будьте впевнені, що успіх до вас прийде!»

Мій девіз «Іди до своєї мрії!»Матеріал взято з видання «Бізнес-леді Кам’янця-Подільського»